פרסום באתר בוא למצרים

אתר בוא למצרים הוא האתר הגדול והמוביל בישראל בכל הקשור לביקור במצרים במסגרת טיול עצמאי או מאורגן. בכל חודש, מבקרים באתר וגם בקבוצת הפייסבוק שלנו גולשים רבים אשר מחפשים מידע הקשור למדינת מצרים, כולל מידע מפורט על הערים במדינת מצרים, על אטרקציות בולטות שאסור לפספס, בתי מלון מומלצים במצרים, טיסות למצרים ועוד.

חשיפה לקהל יעד מדויק ורלוונטי

אחד היתרונות המרכזיים בפרסום באתר "בוא למצרים" הוא שאנו מאפשרים לכם להגיע אל קהל יעד ממוקד ורלוונטי. אם יש לכם שירות אשר מתאים לקהל היעד הספציפי, תוכלו ליהנות ממעורבות גבוהה של גולשים, אשר ישמחו לרכוש את המוצר או השירות שאתם מספקים.

פרסום באתר בוא למצרים

למי מתאים הפרסום באתר?

ניתן לפרסם באתר מגוון רחב של שירותים ומוצרים הקשורים לתרבות של מצרים וזה כולל טיסות למדינה, מלונות ומקומות אירוח בערים השונות, אטרקציות, טיולים מאורגנים, שירות של בניית מסלול לטיול עצמאי במצרים, שירות הוצאת ויזה למצרים ועוד.

למעשה, אם אינכם בטוחים האם המוצר או השירות שלכם מתאים לקהל הגולשים באתר, תוכלו להשאיר לנו פנייה בטופס המצורף כאן למעלה ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם, לייעץ לכם ולספר בהרחבה על אופציות הפרסום וגם לספק לכם מידע נוסף על האתר עצמו.

 

האם ניתן לפרסם כל מוצר או שירות?

החזון שלנו הוא להנגיש את המידע הרלוונטי והחשוב בנוגע לטיולים במצרים לקהל הישראלי ועל כן אנו מקפידים על תוכן איכותי, מפורט ובעיקר רלוונטי. לכן, גם שיתופי הפעולה שאנו עושים עם גופים שונים, מתבצע תוך הקפדה על רלוונטיות המוצרים והשירותים.

המשמעות היא שאנו מבצעים בדיקות קפדניות לפני פרסום תוכן כזה או אחר וזאת בעקבות מחויבות לגולשי האתר. אם השירות שלכם אינו קשור למצרים או לחילופין, אינו נותן ערך אמיתי לגולשים, לא נוכל לאשר את הפרסום שלו.

 

מידע על דרכי הפרסום באתר 'בוא למצרים'

תוכלו לפרסם באתר שלנו במגוון דרכים שונות, כמו למשל פרסום באנרים, פרסום של כתבות יח"צ בנושאים רלוונטיים, פרסום של מוצרים (למשל: ספרי טיולים על מצרים) בהנחות מיוחדות לחברי הקהילה ועוד. אנו נספק לכם ייעוץ באשר לדרכי הפרסום המתאימות ביותר בהתאם למוצר או השירות הספציפי וזאת על מנת להעלות את המעורבות בקרב הגולשים.