אודות

אודות אתר בוא למצרים

ברוכים הבאים לאתר בוא למצרים. כאן אצלנו באתר, תוכלו לקבל מידע מפורט בכל מה שקשור למדינת מצרים, עם דגש על ערים מרכזיות במצרים והאטרקציות שאסור לפספס בהן וגם על נושאים נוספים כמו טיסות למצרים, הוצאת ויזה וטיולים מאורגנים או עצמאיים למדינה.

מי עומד מאחורי האתר?

את האתר הקימו שלושה שותפים אשר נשבו בקסמיה של מדינת מצרים. המטרה של האתר היא להוות בית לכל מי שמעוניין לבקר במדינה ולסייע בהנגשת המידע הרב שניתן למצוא במקומות שונים בכל רחבי הרשת. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר גופים אשר מספקים שירותים שונים כגון הדרכה בטיולים מאורגנים למצרים, בניית מסלולי טיולים לאלו מכם אשר מעוניינים לטייל לבד ועוד.

אודות אתר בוא למצרים

הצטרפו אל הקהילה שלנו גם בפייסבוק

פרט לאתר זה, אשר מכיל מידע מפורט בכל הקשור למצרים, תוכלו להצטרף גם אל קבוצת הפייסבוק שלנו, מצרים למטיילים ישראלים – הקבוצה הרשמית שם ניתן לשאול שאלות, לשתף במידע ותמונות מהטיול למצרים ולהכיר אנשים אחרים שמתכננים לטוס בקרוב ולבקר במדינה.

במידה ויש לכם הצעה לשיפור, הערות או הארות בנוגע לתוכן המוצג באתר או כל בקשה אחרת, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו דרך כתובת האימייל: eygptravel@gmail.com או להשאיר לנו פנייה בעמוד יצירת הקשר כאן באתר.

טיול מאורגן למצרים? השאירו פרטים!